Okey Canlı Oyna

İnternet üzerinden canlı okey oynamak isteyen okey severler artık okey oyununu indirokey.net adresinden oynuyorlar. Çünkü site içerisinde bulunan çok sayıda okey odası ve okey çeşidi bulunuyor. Bu okey çeşitleri site üyelerine yüksek rakamlar kazandırıyor.

Her okey sever gibi okey canlı oyna yaparak çok para kazanmak isterseniz hemen siteye üye olmanız yeterli olacaktır. Üye işlemini ücretsiz yaptıktan sonra istediğiniz canlı okey odasından yüksek paralar kazanmak için okey oynayabileceksiniz. Canlı okey oynarken para kazanmanın keyfini site içerisinden yaşayacaksınız. Kolay şekilde şimdi hemen okey oynama sitesine üye olun ve para kazanmaya başlayın.

Okey Canlı Üyelik

Online olarak canlı okey oynamak ve para kazanmak isterseniz okey oynama sitesine üye olmanız gerekiyor. Üye olduktan sonra istediğiniz okey çeşidini site üzerinden canlı oynayabilecek ve para kazanabileceksiniz. Canlı okey oynamak için yapmanız gerekenleri yazmak istiyoruz.

  • İndir okey linkine giriş yapınız.
  • Üye ol kısmına geliniz.
  • Kullanıcı adı ve şifrenizi belirleyin.
  • Mail adresinizi yazarak üye ol butonuna basın.

Bilgileriniz onaylanması için indirokey sitesine gidecektir. Mailinize gelen aktivasyon kodunu onaylayarak kabul ediniz. Bu şekilde kolayca üye olmuş olacaksınız. Üye olduktan sonra vip odalarına ve özel odalara giriş yaparak canlı okey oynayabileceksiniz. Çok para kazanma şansını okey oynayarak elde edeceksiniz.

Mobil Canlı Okey Oyna

Üyelik işlemlerinizi yaptıktan sonra ister PC’den isterseniz de mobil cihazlarınızdan canlı olarak okey oynayabileceksiniz. Mobil üzerinden canlı okey oynayarak para kazanacaksınız. Mobil cihazlarınıza Google Play üzerinden site linkini indirip kullanıcı adınız ile siteye giriş yapmanız okey oynamanız için yeterli olacaktır.

Canlı Çanak Okey Oyna

Daha önceden kahvehanelerde çokça oynanan çanak okey şimdi indir okey sitesinden sık bir şekilde tercih ediliyor. Çünkü çanak okey oyununda okey attığınız zaman çanaktaki bütün paraları kazanma şansınız bulunuyor. En çok kazandıran okey çeşidi olan çanak okeyi canlı olarak site üzerinden oynayarak para kazanın. Ayrıyeten satın almış olduğunuz puanlardan kazandığınız bonuslar ile daha fazla çanak okey oynayacak ve para kazanacaksınız.

Son Eklenenler