Okey Giriş

Okey oyunu oynamak ve para kazanmak isteyenlerin yeni adresi canlı okey sitesi oluyor. Çünkü oyun sitesi üyelerine çok sayıda okey oynama hizmeti veriyor. Bu okey hizmetlerinin içerisinde çok sayıda bonus kazanma şansı bulunuyor. İyi okey oynayanların tercih ettiği ve para kazandığı oyun sitesi her geçen gün üye sayısını arttırıyor.

Vip odaları gibi diğer özel odalara okey oynamak için giriş yapan okey severler hem bonus kazanıyorlar hem de yüksek rakamlarla zengin olma şansını elde ediyorlar. Vip odalarından para kazanmak ve zengin olmak isterseniz hemen okey giriş adresine tıklayın ve siteyi ziyaret edin. Para kazanmanın keyfini canlı okey oynayarak yaşayın.

Mobil Okey

Oyun sitesi üzerinden okey oynayan üyeler yüksek paralar kazanıyorlar ve zengin olmuş olarak siteden ayrılıyorlar. Oyun sitesinin vermiş olduğu hizmetlerden bir tanesi ise mobil üzerinden okey oynamak oluyor. Çünkü mobil üzerinden canlı okey oynamak çok kolay oluyor. İnternet bağlantınızın ve üyeliğinizin olması yeterli oluyor. Mobil üzerinden değişik okey çeşitlerini tercih edebilirsiniz. Tercih edebileceğiniz okey çeşitlerini yazmak istiyoruz.

  • Klasik okey
  • Çanaklı okey
  • 101 okey
  • Çanaksız okey
  • Okey plus gibi okey çeşitlerini mobil üzerinden oynayarak para kazanabilirsiniz.

Mobil Çanaklı Okey

Okey severlerin ve para kazanmak isteyenlerin ilk tercihi oyun sitesi üzerinden çanaklı okey oynamak oluyor. Çanaklı okeyi ister bilgisayar üzerinden isterseniz de mobil üzerinden oynayabiliyorsunuz. Mobil üzerinden oynanan çanaklı okey üyelerine yüksek paralar kazandırıyor. Mobil üzerinden oynaması çok kolay olan çanaklı okey yepyeni bedava puan bonusu kazandırıyor. Ayrıyeten nakit ve kredi kartınız ile puan satın alarak vip özel odalarına çanaklı okey oynamak için girebilirsiniz.

Mobil 101 Çanaklı Okey

101 çanaklı okeyi mobil üzerinden oynayan okey severler şimdi zengin olmuş olarak siteden ayrılıyorlar. Site çok çeşitli okey oyunu ile üyelerine para kazanma şansı sunuyor. Mobil cihazlarınızdan istediğiniz okey çeşidini oynayarak para kazandığınız gibi 101 çanaklı okeyi de oynayarak para kazanabiliyorsunuz. Sitenin bütün okey çeşitlerinden para kazanmak isterseniz www.indirokey.net linkini tıklayarak siteye mobil cihazlarınızdan giriş yapınız.

Son Eklenenler