Okey İndir

En popüler masa oyunları arasında belki de bir numarada yer alan okey oyunları, hem çeşitliliği bakımından hem de eğlencesi bakımından birçok kişinin tercihi oluyor. Eğer sizde okey oynamayı seviyor, fakat etrafınızda okey oynayabilecek kişileri bulamıyorsanız, okey indir hizmetinden yararlanabilirsiniz. Ayrıca indirme işleminin yanı sıra İnternet adresi üzerinde de okey oynayabilir ve keyifli zaman geçirebilirsiniz. Üstelik bunu tamamen ücretsiz bir şekilde, istediğiniz an istediğiniz yerden gerçekleştirebilirsiniz.

Bedava Okey Oynayın

Sizlere bedava okey oynama imkanı sunan sitede, diğer birçok insan ile bir araya gelebilir ve aynı anda okey keyfi yaşayabilirsiniz. Üstelik sadece klasik okey değil, farklı okey çeşitlerini de oynayabilir, aynı anda diğer insanlar ile iletişimde kalabilirsiniz.

Hem de tüm bunlardan tamamen ücretsiz bir şekilde, ister telefondan ister bilgisayar üzerinden faydalanabilirsiniz. Bunun için tek yapmanız gereken siteye gitmek ve hızlı bir şekilde üyeliğinizi oluşturmak. Ardından ücretsiz okey oyunlarından faydalanabilir ve keyifli zaman geçirebilirsiniz.

Eğer üye olmak istemiyorsanız, sitede bulunan misafir modunu da kullanabilir ve bu şekilde anonim olarak oyunlara dahil olabilirsiniz. Misafir kullanıcı olarak giriş yapmanızın size tek eksisi, önceki oyun skorlarına erişilemiyor olması. Bu da oynadığınız oyunların kayıt olmayacağı manasına geliyor.

Sitede Bulunan Okey Oyunları

Reelde olduğu gibi, sanal dünyada da okeyin çeşitleri bulunuyor. Bu farklı çeşit okey oyunları, mantık olarak klasik okeyi baz alsa da, her biri kendi işleyişine ve eğlencesine sahip. Eğer sizde klasik okeyin yanı sıra bu oyunları oynamak istiyorsanız, hemen siteye üye olabilirsiniz.

Siteye üye olmanız durumunda oynayabileceğiniz okey çeşitleri şunlardır;

  • 101 okey
  • Oket plus
  • Çanak okey

Bu oyunları, ister site üzerinde isterseniz de bilgisayarınız üzerinde oynayabilirsiniz. Bilgisayar üzerinde oynamak için tek yapmanız gereken, sitede yer alan oyunu indirmek.

İndirerek Oynayın

Sitede yer alan okey oyunlarını, sisteminize indirerek daha rahat ve keyifli bir şekilde oynayabilirsiniz. Oynaması ücretsiz olduğu gibi, indirmesi de ücretsiz olan okeyi, hemen site üzerinden edinebilirsiniz.

Tamamen Ücretsiz Oyunların Tadını Çıkarın

Üye olun veya olmayın tamamen ücretsiz olan okey oyunlarından faydalanabilirsiniz. Bunun için tek yapmanız gereken siteye gitmek veya sitede yer alan oyunu cihazınıza indirmek. Her iki şekilde de sistemden tamamen ücretsiz bir şekilde faydalanabilirsiniz.

Son Eklenenler