Okey Oyna

Online olarak okey oynayıp para kazanabileceğiniz çok sayıda oyun sitesi bulunuyor. Bu oyun sitelerine üye olmak kolay şekilde yapılıyor. Bu oyun siteleri içerisinde okey oyna oyunu tercih ederek her zaman para kazanma şansınız bulunuyor.

Çok sayıda çeşidi bulunan ve birbirinden fazla para kazandıran okey çeşitleri canlı bahis oyun sitesinden rahatlıkla oynanabiliyor. En çok online okey oynamak isteyenler canlı oyun sitesini tercih ediyorlar. Kolay şekilde siteye giriş yaparak okey oynuyorlar ve yüksek paralar kazanarak zengin oluyorlar. İyi okey oynuyorum diyorsanız ve bu fırsatı paraya çevirmek isterseniz canlı okey oyna sitesine hemen üye olarak giriş yapmanız yeterlidir.

Okey Çeşitlerini Oynayabilirsiniz

Canlı oyun sitesinde çok farklı ve birbirinden zevkli para kazandıran okey çeşitleri bulunuyor. Bu okey çeşitlerini istediğiniz odalara girerek oynayabiliyorsunuz. Açmış olduğunuz hesabınızdan puan satın alarak daha fazla para kazanacağınız odaları tercih edebiliyorsunuz. Okey çeşitleri hakkında bilgiler vereceğiz.

  • 101 okey
  • Çanaklı okey
  • Normal okey
  • Çanaksız okey gibi çeşitli okey çeşitlerini oyun sitesinden oynama fırsatını elde edebilirsiniz.

Özellikle çanaklı okey ve 101 okeyi canlı olarak oynayarak para kazanıyorsunuz. Hem de yüksek rakamlarda paralar kazanmış oluyorsunuz. Vip odalarında bulunan üyelerle okey oynayabilir ve para kazanabilirsiniz.

Çanaklı Okey Oyna

Vip odalarına giriş yaptıktan sonra okey oynamanız için puan satın almanız gerekiyor. İstediğiniz puanları alarak vip odasından çanaklı okey oynama şansını elde ediyorsunuz. Çanaklı okeyde okey atarak çanaktaki bütün paraları alabilirsiniz. Ayrıyeten okey attığınız için ekstra puanlar kazanabilirsiniz. Bu puanlarınızı paralara çevirerek hesabınızdan alabilirsiniz.

101 Canlı Okey Oyna

Okey oyun sitesinde çanaklı okey gibi en çok oynanan ve en çok para kazandıran okey çeşidi 101 canlı okeydir. Canlı okey oyununu çoğunlukla profesyonel okey oyuncuları oynuyorlar. Vip odalarında çok sık oynanan 101 canlı okey üyelere yüksek rakamlarda para kazanma şansı sunuyor. Çanaklı okey gibi 101 canlı okey oynayarak para kazanmak isterseniz hemen Vip odalara giriş yapınız ve oyun oynamaya başlayınız. 101 canlı okey oynamak değerli oyun sitesi üyelerine ekstra puanlar kazandırıyor.

Son Eklenenler